YAML form (8.x-1.0-unstable6) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы
