YAML form (8.x-1.0-unstable6) - en to si translation catalogue (31 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: form
si: පෝරමය

en: Structure
si: ආකෘතිය
