YAML form (8.x-1.0-unstable7) - en to mk translation catalogue (13 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Contact
mk: Контакт

en: Roles
mk: Улоги

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен
