YAML Form (8.x-1.0-beta29) - en to mn translation catalogue (115 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Private
mn: Хувийн

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: error
mn: алдаа

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Download
mn: Татах

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Form ID
mn: ID загвар

en: link
mn: холбоос

en: Text
mn: Текст

en: Mail
mn: Шуудан

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: All
mn: Бүгд

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: File ID
mn: Файл ID

en: Mode
mn: Горим

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Color
mn: Өнгө

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Text field
mn: Текст талбар

en: Empty
mn: Хоосон

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Hide
mn: Нуух

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: and
mn: ба

en: Translate
mn: Орчуулах

en: notice
mn: мэдэгдэл

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох

en: form
mn: анкет

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр

en: Structure
mn: Бүтэц
