Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Line
et: Rida

en: Other
et: Muu

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Controls
et: Nupud

en: Database logging settings
et: Andmebaasi logimise seaded
