Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Line
pt: Linha

en: Other
pt: Outro

en: API key
pt: Chave API

en: Map type
pt: Tipo de mapa

en: Controls
pt: Controlos

en: Additional settings
pt: Definições adicionais

en: Map zoom level
pt: Nível de zoom do mapa

en: Object type
pt: O tipo de objeto

en: Map center
pt: Centro do mapa

en: Database logging settings
pt: Configurações do registo na Base de Dados
