Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (3.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Line
lv: Līnija

en: Other
lv: Citi

en: API key
lv: API atslēga

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
