Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (3.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Line
pl: Linia

en: Other
pl: Inne

en: API key
pl: Klucz API

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Roadmap
pl: Roadmapa

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Point
pl: Punkt

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Map zoom level
pl: Przybliżenie mapy

en: Database logging settings
pl: Ustawienia dziennika zapisywanego w bazie danych
