Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (3.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Line
pt: Linha

en: Other
pt: Outros

en: API key
pt: Chave da API

en: Map type
pt: Tipo de mapa

en: Controls
pt: Controles

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Map zoom level
pt: Nível de aproximação do mapa

en: Object type
pt: Tipo de objeto

en: Map center
pt: Centro do mapa

en: Database logging settings
pt: Configurações de criação de registros de banco de dados
