Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Line
hu: Sor

en: Other
hu: Egyéb

en: API key
hu: API kulcs

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Roadmap
hu: Útitérkép

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Point
hu: Pont

en: Polygon
hu: Sokszög

en: Behaviors
hu: Viselkedések

en: Database logging settings
hu: Adatbázis-naplózás beállítása
