Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Line
tr: Hat

en: Other
tr: Diğer

en: Controls
tr: Denetimler

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Object type
tr: Nesne türü

en: Database logging settings
tr: Veritabanı günlük kaydı ayarları
