Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Enabled
fr: Activé

en: Logging
fr: Journalisation

en: Settings
fr: Paramètres

en: Add
fr: Ajouter

en: Send
fr: Envoyer

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Spam control
fr: Contrôle du pollupostage

en: Hide
fr: Masquer

en: About
fr: À propos

en: Site key
fr: Clef du site

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
fr: L'erreur HTTP @errorcode s'est produite lors de la tentative de récupération de @remote.

en: Element name
fr: Nom de l'élément
