Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Hide
hy: Թաքցնել
