Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: Send
af: Stuur
