Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add
jv: Tambah

en: Send
jv: Kirim

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Hide
jv: Umpetaké

en: About
jv: Ngenani

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
jv: Nemokaké kaluputan HTTP @errorcode nalika nyoba ngumpulaké @remote.
