Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Logging
sv: Loggning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add
sv: Lägg till

en: Send
sv: Skicka

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Hide
sv: Dölj

en: About
sv: Om

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
sv: HTTP-fel @errorcode inträffade vid försök att hämta @remote.
