Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: Send
mn: Илгээх

en: Hide
mn: Нуух
