Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Logging
da: Logning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Add
da: Tilføj

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Hide
da: Skjul

en: About
da: Om

en: Site key
da: Nøgle

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
da: HTTP fejl @errorcode under forsøg på at hente @remote.
