Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add
lt: Pridėti

en: Send
lt: Siųsti

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Hide
lt: Slėpti

en: About
lt: Apie

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
lt: Bandant įkelti @remote įvyko HTTP klaida @errorcode.
