Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add
tr: Ekle

en: Send
tr: Gönder

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Hide
tr: Gizle

en: About
tr: Hakkında

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
tr: @remote adrese ulaşmak istenirken @errorcode HTTP hatası oluştu.
