Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Add
bg: Добави

en: Send
bg: Изпрати

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Hide
bg: Скрий
