Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Hide
bn: লুকাও

en: About
bn: সম্পর্কে
