Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Logging
pl: Logowanie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add
pl: Dodaj

en: Send
pl: Wyślij

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Hide
pl: Ukryj

en: About
pl: O stronie

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
pl: Napotkano na błąd HTTP @errorcode podczas próby pobrania z @remote.
