Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Logging
ca: Registre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add
ca: Afegeix

en: Send
ca: Enviar

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Hide
ca: Oculta

en: About
ca: Detalls

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
ca: Ha ocorregut un error HTTP @errorcode mentre s'intentava recollir @remote.
