Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Disable
es: Desactivar

en: Enabled
es: Activado

en: Logging
es: Registro

en: Settings
es: Configuración

en: Add
es: Agregar

en: Send
es: Enviar

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: Hide
es: Ocultar

en: About
es: Acerca de

en: Reset configuration
es: Restablecer configuración

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
es: Ha ocurrido un error HTTP @errorcode al acceder a @remote
