Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Send
gu: મોકલો

en: About
gu: વિશે
