Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Add
hr: Dodaj

en: Send
hr: Pošalji

en: Hide
hr: Sakrij

en: About
hr: Opis

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
hr: Došlo je do HTTP greške @errorcode prilikom dohvatanja @remote.
