Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disable
hu: Letiltás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Logging
hu: Naplózás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Send
hu: Küldés

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Hide
hu: Elrejtés

en: About
hu: Leírás

en: Site key
hu: Webhelykulcs

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
hu: @remote beolvasása közben HTTP hiba lépett fel.
