Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Disable
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Logging
ja: ログ記録

en: Settings
ja: 設定

en: Add
ja: 追加

en: Send
ja: 送信

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Hide
ja: 非表示

en: About
ja: アバウト

en: Site key
ja: サイトキー

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
ja: @remote からのフェッチ時にHTTPエラー @errorcode が発生しました。
