Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Hide
ka: დამალვა
