Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Send
nl: Versturen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Hide
nl: Verbergen

en: About
nl: Over

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
nl: HTTP-fout @errorcode is opgetreden bij het ophalen van @remote.

en: Element name
nl: Elementnaam
