Yandex SmartCaptcha (1.0.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Hide
ta: மறை

en: About
ta: பற்றி
