Yet another statistics module (2.0.2) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Comments
jv: Komèntar

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Access
jv: Akses

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: Nodes
jv: Node

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Today
jv: Dinā iki

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu

en: Node count
jv: Jumlah node

en: Image styles
jv: Gagrag gambar
