Yet another statistics module (2.0.2) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Size
ta: அளவு

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Access
ta: அணுகு

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Never
ta: இல்லை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Today
ta: இன்று

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: Extension
ta: நீட்சி

en: Node count
ta: முனை எண்ணிக்கை

en: Permanent
ta: நிரந்தர

en: Temporary
ta: தற்காலிக

en: Image styles
ta: புகைப்பட விதங்கள்
