Yet another statistics module (2.0.4) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Size
ht: Grosè

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Languages
ht: Lang

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè
