Yet another statistics module (2.1.0) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Status
is: Staða

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Comments
is: Ummæli

en: Size
is: Stærð

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Access
is: Aðgangur

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Updated
is: Uppfært

en: Total
is: Samtals

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Files
is: Skrár

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Never
is: Aldrei

en: Roles
is: Hlutverk

en: Fields
is: Svæði

en: Nodes
is: Nóður

en: Members
is: Meðlimir

en: My groups
is: Hóparnir mínir

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Languages
is: Tungumál

en: Today
is: Í dag

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Percentage
is: Prósenta

en: Blocks
is: Blokkir

en: Menus
is: Valmyndir

en: Temporary
is: Tímabundið

en: statistics
is: tölfræði
