Yet another statistics module (2.1.1) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Enabled modules
am: ንቁ ሞዱሎች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
