Yet another statistics module (2.1.1) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Language
ast: Llingua

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Updated
ast: Anováu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Never
ast: Nunca

en: Published
ast: Espublizáu

en: Count
ast: Cuenta

en: Nodes
ast: Noyos

en: Domain
ast: Dominiu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Languages
ast: Llingües

en: Blocked
ast: Torgáu
