Yet another statistics module (2.1.1) - en to ca translation catalogue (133 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Access
ca: Accés

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Never
ca: Mai

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Domain
ca: Domini

en: Members
ca: Membres

en: My groups
ca: Els meus grups

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: No groups found.
ca: No s'han trobat grups.

en: Languages
ca: Llengües

en: Today
ca: Avui

en: Entity
ca: Entitat

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: My files
ca: Els meus fitxers

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Enabled modules
ca: Mòduls habilitats

en: Menus
ca: Menús

en: Extension
ca: Extensió

en: Active users
ca: Usuaris actius

en: Node count
ca: Comptador de nodes

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Temporary
ca: Temporal

en: No data found.
ca: No s'han trobat dades.

en: My content
ca: El meu contingut

en: Users by role
ca: Usuaris per rol

en: Group types
ca: Tipus de grup

en: Contents
ca: Continguts

en: New users
ca: Nous usuaris

en: Blocked users
ca: Usuaris bloquejats

en: Entities
ca: Entitats

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Temporary files
ca: Fitxers temporals

en: Site statistics
ca: Estadístiques del lloc

en: statistics
ca: estadístiques

en: Custom blocks
ca: Blocs personalitzats

en: files
ca: fitxers

en: Stream wrapper
ca: Embolcall del sistema

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Custom block types
ca: Tipus de bloc personalitzat

en: Media types
ca: Tipus de mèdia

en: Paragraph types
ca: Tipus de Paragraph

en: Site entities
ca: Entitats del lloc

en: Site users
ca: Usuaris del lloc

en: Site contents
ca: Continguts del lloc

en: Site files
ca: Fitxers del lloc

en: Site groups
ca: Grups del lloc

en: My statistics
ca: Les meves estadístiques

en: My contents
ca: Els meus continguts

en: Access site contents statistics
ca: Accedeix a les estadístiques de continguts del lloc

en: Access site contents statistics page.
ca: Accedeix a la pàgina d'estadístiques de continguts del lloc.

en: Access site users statistics
ca: Accedeix a les estadístiques d'usuaris del lloc

en: Access site users statistics page.
ca: Accedeix a la pàgina d'estadístiques d'usuaris del lloc.

en: Access site files statistics
ca: Accedeix a les estadístiques de fitxers del lloc

en: Access site files statistics page.
ca: Accedeix a la pàgina d'estadístiques de fitxers del lloc.

en: Access site groups statistics
ca: Accedeix a les estadístiques de grups del lloc

en: Access site groups statistics page.
ca: Accedeix a la pàgina d'estadístiques de grups del lloc.

en: Access site entities statistics
ca: Accedeix a les estadístiques d'entitats del lloc

en: Access site entities statistics page.
ca: Accedeix a la pàgina d'estadístiques d'entitats del lloc.

en: Access my contents statistics
ca: Accedeix a les estadístiques dels meus continguts.

en: Access my contents statistics page.
ca: Accedeix a la pàgina de les estadístiques dels meus continguts.

en: Access my groups statistics
ca: Accedeix a les estadístiques dels meus grups

en: Access my groups statistics page.
ca: Accedeix a la pàgina de les estadístiques dels meus grups.

en: Site contents statistics
ca: Estadístiques de continguts del lloc

en: Site entities statistics
ca: Estadístiques d'entitats del lloc

en: Site users statistics
ca: Estadístiques d'usuaris del lloc

en: Site groups statistics
ca: Estadístiques de grups del lloc

en: My contents statistics
ca: Estadístiques dels meus continguts

en: My groups statistics
ca: Estadístiques dels meus grups

en: Count entity types
ca: Compta els tipus d'entitats

en: Files by status
ca: Fitxers per estat

en: Files by stream wrapper
ca: Fitxers per embolcall del sistema

en: Total contents
ca: Total continguts

en: Users by status
ca: Usuaris per estat

en: No groups membership found.
ca: No s'ha trobat cap membre de grup.

en: Groups contents
ca: Continguts dels grups

en: Groups members
ca: Membres dels grups

en: Contents by type
ca: Continguts per tipus

en: Members by group role
ca: Membres per rol de grup

en: Users by access
ca: Usuaris per accés

en: Access site statistics summary
ca: Accedeix al resum d'estadístiques del lloc

en: Access site statistics summary page.
ca: Accedeix a la pàgina del resum d'estadístiques del lloc.

en: Access my statistics summary
ca: Accedeix al meu resum estadístic

en: Access my statistics summary page.
ca: Accedeix a la pàgina del meu resum estadístic.

en: Nodes by content type
ca: Nodes per tipus de contingut

en: New files monthly
ca: Nous fitxers per mes

en: New users monthly
ca: Nous usuaris per mes

en: YASM Charts for YASM module.
ca: Gràfics pel mòdul YASM.

en: New files
ca: Nous fitxers

en: Total created
ca: Total creat

en: Total updated
ca: Total actualitzat

en: By number
ca: Per nombre

en: By size
ca: Per mida

en: Overall creators
ca: Creadors global

en: @year creators
ca: Creadors @year

en: @month creators
ca: Creadors @month

en: Overall creator
ca: Creador global

en: @year creator
ca: Creador @year

en: @month creator
ca: Creador @month

en: To display charts you first need to set up a charts library in <a href="@link">charts settings</a>.
ca: Per mostrar gràfics primer cal que configureu una biblioteca de gràfics a la <a href="@link">configuració de gràfics</a>.
