Yet another statistics module (2.1.1) - en to cs translation catalogue (64 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Access
cs: Přístup

en: Filename
cs: Název souboru

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Never
cs: Nikdy

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Nodes
cs: Uzly

en: Media
cs: Média

en: Domain
cs: Doména

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Languages
cs: Jazyky

en: Today
cs: Dnes

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Percentage
cs: Procenta

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Published nodes
cs: Vydané uzly

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: Enabled modules
cs: Zapnuté moduly

en: Menus
cs: Menu

en: Extension
cs: Přípona

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: Blocked users
cs: Blokovaní uživatelé

en: Entities
cs: Entity

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Temporary files
cs: Dočasné soubory

en: statistics
cs: statistika

en: Custom blocks
cs: Vlastní bloky

en: Entity types
cs: Typy entit

en: Custom block types
cs: Typy vlastních bloků
