Yet another statistics module (2.1.1) - en to et translation catalogue (66 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Nodes
et: Postitused

en: Media
et: Meedia

en: Domain
et: Domeen

en: Members
et: Liikmed

en: My groups
et: Minu grupid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Languages
et: Keeled

en: Today
et: Täna

en: Entity
et: Olem

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Enabled modules
et: Lubatud moodulid

en: Menus
et: Menüüd

en: Extension
et: Laiendus

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: New users
et: Uued kasutajad

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Entities
et: Olemid

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: statistics
et: statistika

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid

en: files
et: failid

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Custom block types
et: Kohandatud plokitüübid

en: Media types
et: Meedia tüübid
