Yet another statistics module (2.1.1) - en to fi translation catalogue (71 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Language
fi: Kieli

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Access
fi: Pääsy

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Total
fi: Yhteensä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Files
fi: Tiedostot

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Fields
fi: Kentät

en: Count
fi: Laskuri

en: Nodes
fi: Solmut

en: Members
fi: Jäsenet

en: My groups
fi: Omat ryhmät

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: No groups found.
fi: Ryhmiä ei löytynyt.

en: Languages
fi: Kielet

en: Today
fi: Tänään

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Blocked
fi: Suljettu

en: My files
fi: Tiedostoni

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: Enabled modules
fi: Aktivoidut moduulit

en: Menus
fi: Valikot

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Active users
fi: Aktiiviset käyttäjät

en: Node count
fi: Solmujen lukumäärä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Authenticated
fi: Todennettu

en: Webform submissions
fi: Verkkolomakelähetykset

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Temporary
fi: Tilapäinen

en: Group types
fi: Ryhmätyypit

en: Blocked users
fi: Estetyt käyttäjät

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Temporary files
fi: Tilapäistiedostot

en: statistics
fi: tilastot

en: Custom blocks
fi: Kustomoidut lohkot

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: Entity bundles
fi: Kohteet

en: Custom block types
fi: Kustomoidut lohkotyypit

en: Media types
fi: Mediatyypit
