Yet another statistics module (2.1.1) - en to fil translation catalogue (27 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: List
fil: Listahan

en: Language
fil: Wika

en: Comments
fil: Mga puna

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Updated
fil: Nabago

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Languages
fil: Mga wika

en: Blocked
fil: Hinadlangan

en: Menus
fil: Mga menu

en: Image styles
fil: Mga istilo ng larawan
