Yet another statistics module (2.1.1) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Access
hr: Pristup

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Never
hr: Nikada

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Fields
hr: Polja

en: Count
hr: Broj

en: Nodes
hr: Unosi

en: Media
hr: Mediji

en: Domain
hr: Domena

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Languages
hr: Jezici

en: Today
hr: Danas

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Menus
hr: Izbornici

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: Temporary files
hr: Privremene datoteke

en: statistics
hr: statistika
