Yet another statistics module (2.1.1) - en to hu translation catalogue (80 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Updated
hu: Frissítve

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Never
hu: Soha

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Fields
hu: Mezők

en: Count
hu: Mennyiség

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Media
hu: Média

en: Domain
hu: Domén

en: Members
hu: Tagok

en: My groups
hu: Saját csoportok

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: No groups found.
hu: Nem találhatóak csoportok.

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Today
hu: Ma

en: Entity
hu: Entitás

en: Blocked
hu: Zárolt

en: My files
hu: Fájljaim

en: Percentage
hu: Százalék

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: Enabled modules
hu: Engedélyezett modulok

en: Menus
hu: Menük

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Active users
hu: Aktív felhasználók

en: Node count
hu: Tartalomszámláló

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Authenticated
hu: Azonosított

en: Webform submissions
hu: Űrlap beküldések

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: My content
hu: Saját tartalom

en: Group types
hu: Csoporttípusok

en: Contents
hu: Tartalom

en: New users
hu: Új felhasználók

en: Blocked users
hu: Zárolt felhasználók

en: Entities
hu: Entitások

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Temporary files
hu: Ideiglenes fájlok

en: statistics
hu: statisztikák

en: Custom blocks
hu: Egyéni blokkok

en: files
hu: fájlok

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: Entity bundles
hu: Mezőkötegek

en: Custom block types
hu: Egyéni blokktípusok

en: Media types
hu: Médiatípusok

en: Paragraph types
hu: Bekezdéstípusok

en: Group from route
hu: Csoport útvonalból
