Yet another statistics module (2.1.1) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Media
ka: მედია

en: Domain
ka: დომენი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Languages
ka: ენები

en: Today
ka: დღეს

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Enabled modules
ka: ჩართული მოდულები

en: Temporary files
ka: დროებითი ფაილები
