Yet another statistics module (2.1.1) - en to kn translation catalogue (46 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Registered
kn: ನೋಂದಾಯಿಸಲಾದ

en: Authenticated
kn: ದೃಢೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Contents
kn: ಒಳ ಅಂಶಗಳು

en: Temporary files
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ಕಡತಗಳು
