Yet another statistics module (2.1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Temporary files
lo: ເອກະສານຊົ່ວຄາວ
