Yet another statistics module (2.1.1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Today
my: ယနေ့

en: Temporary files
my: ယာယီအသုံးပြုသည့် ဖိုင်များ
