Yet another statistics module (2.1.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
